KURUMSAL

Rezonans ; Sektörde 15 yılın vermiş olduğu tecrübeyle teknik servis ve kalibrasyon sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiştir.Şirketimiz bünyesinde onarımı yapılan tüm cihazlar mutlaka kalibratörlerle test edilir. İstek üzerine bu testlerimiz uluslararası izlenebilir sertifikalı olarak belgelenebilir.

Geçmişte olduğu gibi bugünde teknik alanda bir çok sektöre yine bizler destek sağlıyoruz.Sizlerin memnuniyetinden gücümüze güç katarak ilerlemeyi kendimize ilke edindik ve bu yolda daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Amacımız kalibrasyonl ve elektronik sektöründe standartlarımızı oluşturup , müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kaliteli ve kalıcı çözümler üreterek marka haline gelmektir. Taklitçi değil üreten ve geliştiren olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Sizlerin istek ve beklentilerine göre sistemimizi geliştirerek kalite standartlarımızla uygunluk gösteren firmalarla sürekli bir iş ortaklığı kurup , planlı olarak büyümektir.

Şirketimizin hedefi çok kazanmak ya da büyük olmak değil , az olsun helalinden olsun düsturuyla hareket etmektir.  Şirketimizde uzmanı olmadığımız hiçbir cihaz veya makineye müdahale edilmez.  Kalibrasyon ölçümlerimiz yerinde veya laboratuvarımızda olsun tam anlamıyla kurallarına uygun sistem uygulanır ve hakkaniyet çerçevesinde fiyat politikası ile işlem yapılır.