KALİBRASYON LABORATUVARI

Kalibrasyon Laboratuvarı kalibrasyon hizmetlerini TS EN ISO/IEC 17025 standartına uygun olarak yürüttüğü kalite sistemi içerisinde gerçekleştirmektedir.

Kalibrasyon Laboratuvarı tarafından yayınlanan Kalibrasyon sertifikaları TURKAK izlenebilirlik tebliğine , TS EN ISO/IEC 17025 standart şartlarına uygundur.

Kalibrasyon firmamız , yemek fabrikalarının termometre,buzdolabı,soğuk hava depoları,daldırma termometre vb. cihazların kalibrasyon ölçümlerini sertifikalı olarak yapmaktadır.Ayrıca endüstriyel sektör , otel , turizm , makine , gıda , otomotiv , kimya , tekstil vb konuda faaliyet gösteren bir çok fabrika ve sektöre hitap etmektedir. Firmamız kalibrasyon firmaları arasında Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarındandır

Sıcaklık Kalibrasyonu

Sıcaklık kalibrasyon ölçümlerimiz -80 c ile 1100 c yerinde ve -20 c ile 650 laboratuvarımızda yapılmaktadır.

Devamı

Terazi kalibrasyonu

Terazi kalibrasyonlarımız 1 mg ile 3000 kg arası yerinde yapılmaktadır.

Devamı

Basınç kalibrasyonu

Basınç kalibrasyon imkanımız mbar , psi , Kg/cm2 , mmhg cinsinden ölçülebilir olup , Max 1000 bar'a kadar yapılabilmektedir. Kalibrasyon ölçümlerimiz izlenebilir sertifikalı olarak verilmektedir.

Devamı

Elektriksel kalibrasyon

Elektriksel kalibrasyon hizmetlerimizde avometre,multimetre kalibrasyonu , frekas jeneratörü kalibrasyonu , osiloskop kalibrasyonu , voltmetre kalibrasyonu , dc güç kaynağı kalibrasyonları ilgili standardlara göre yapılır ve sertifikalandırılır.

Devamı

Boyutsal kalibrasyon

Boyutsal ölçüm cihazlarınızın kalibrasyonu laboratuarımızda veya yerinizde yüksek doğruluk ve hassasiyette ölçümlerle ilgili standardlara göre yapılır ve sertifikalandırılır.

Devamı